• 0

“Wist u dat u meer dan 10000 verschillende geuren kan onderscheiden?“

icon-logo-red

Scents for your senses: een uniek concept

De kracht van aromachologie vormt de basis van ons unieke concept. Alle geuren van Pure Fragrance werden gecreëerd om uw leven of uw onderneming te verrijken. Daarnaast ontwierpen we verschillende prachtige dispensers. Deze zijn niet alleen een streling voor het oog, ze zijn ook stuk voor stuk het toonbeeld van gebruiksgemak. U geniet dus van een aangename subtiele geur in uw woonkamer, slaapkamer, vergaderzaal of kantoor, zonder dat u daarvoor ook maar iets hoeft te doen.

Daarbovenop worden deze dispensers uitgerust met stokjes van katoenvezel. Deze absorberen de geur en verspreiden deze geleidelijk aan. De moleculen komen in de lucht terecht en mengen zich met de andere luchtdeeltjes.

Aromachologie: laat u leiden door uw neus

Aromachologie bestudeert de invloed van geuren op het menselijke gedrag. Deze hypermoderne wetenschap stimuleert de hersenen en speelt in op gevoelens en emoties. Zo kunnen geuren zorgen voor ontspanning, vreugde, sensualiteit, geluk en welzijn. De juiste geur wekt niet alleen verschillende emoties op, maar zorgt ook voor herinneringen die altijd zullen bijblijven.

Geuren, de sterkste marketing

Wist u dat u meer dan 10 000 verschillende geuren kan onderscheiden? Geuren geven u een energieboost, zorgen ervoor dat u ergens zin in krijgt en laten u goed voelen op een bepaalde plaats. De juiste geur kan ervoor zorgen dat mensen een aangename tijd beleven en dat uw klanten meer kopen. Logisch dus dat casino’s, hotels en kledingwinkels al een hele tijd gebruik maken van geuren om in te spelen op de emoties van hun klanten en bezoekers.

Experts in aromachologie

Maak kennis met de drijvende krachten achter Pure Fragrance.

Annie Van Ingelgem

Chief Executive Officer
annie@dauby.be

Joris Van Herzeele

Marketing Manager
joris@dauby.be

Stephanie Van Mechelen

Marketing Manager
stephanie@dauby.be

Holger Nielsen

Chief Executive Officer
holger@dauby.be

Hamet Ba

Logistics Manager
hamet@dauby.be

Hélène Willems

Marketing & Copywriting
helene@dauby.be

Marie Garrido

Logistics Manager
marie@dauby.be

Sara Vermeylen

Logistics Manager
sara@dauby.be

Moses Vyizigiro

Account Manager France
moses@dauby.be

Live Hermans

Account Manager Belgium
live@dauby.be

Bart Eijsackers

Account Manager Export bart@dauby.be

Jelle Gebruers

Research & Development
jelle@dauby.be

Luchi Vazquez

Accountancy
luchi@dauby.be

Ellen Van Den Broeck

Customer Service
ellen@dauby.be

Maud van Praagh

Account Manager Netherlands
maud@dauby.be

Barbora Stefankova

Account Manager Germany
barbora@dauby.be

Zelf verdeler worden?

Wilt u onze producten zelf verdelen in uw winkel of verkooppunt? Neem dan zeker en vast contact op met ons sales-team.

Volg ons op Facebook